Wyszukiwarka

Kategorie

Wyszukiwarka

O nas

Właścicielem firmy  jest Józef Nowosielski - antykwariusz czynny zawodowo od roku 1976. Antykwariat nasz istnieje w Krakowie przy ulicy Stolarskiej nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Kontynuuje tradycje Antykwariatu Księgarskiego przy ul. Brackiej 6.

Antykwariat ma przede wszystkim profil humanistyczny. Zajmujemy się głównie sprzedażą wydawnictw z zakresu filozofii, historii, historii sztuki, etnografii, etnologii i antropologii, literatury pięknej, nauki o literaturze, językoznawstwa, a także teologii i religioznawstwa. Ale znajdą też Państwo u nas mnóstwo książek z dziedziny botaniki, geografii, geologii oraz wielu innych.

Polecamy również duży wybór kart pocztowych, począwszy od drukowanych na przełomie XIX i XX wieku aż do roku 1939. W naszym asortymencie znajdą tez Państwo ryciny, mapy, fotografie oraz druki reklamowe.
 

Zapraszając Państwa do nas jesteśmy przekonani, że w znajdziecie tu coś dla siebie: znakomitą literaturę i niepowtarzalny klimat tego niezwykłego miejsca.

Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie kupna, sprzedaży lub komisu wydawnictw antykwarycznych. Kupujemy pojedyncze egzemplarze, jak też całe księgozbiory.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz odwiedzin w naszej siedzibie w Kramach Dominikańskich.


Antykwariat Księgarski Józef Nowosielski

31-043 Kraków ul. Stolarska 8 -10

NIP: 6791379469  REGON: 356393021